DDoptics monokulár HDs kompakt 9-27x56

DDoptics monokulár HDs kompakt 9-27x56

Nejvyšší rozlišení a jasný obraz - DDoptics monokulár HDs kompakt 9-27x56 Nový, super kompaktní pozorovací dalekohled HDs compact 9-27×56 stanovuje nové standardy ve společnosti DDoptics.

Tak malé a tolik síly je obtížné uvěřit. První, téměř skutečný mikroskop od DDoptics, který se opravdu vejde do každé tašky, každého batohu a dokonce i do větších kapes bundy. Nezničitelné a voděodolné Kovová konstrukce GRP je výjimečně robustní a spolehlivě chrání optiku před poškozením v případě nárazu nebo pádu. Dalekohled je chráněn proti vnitřní kondenzaci dusíkovou náplní a je vodotěsný dle IPX7.

Nejvyšší rozlišení a jasný obraz Optický systém pozorovacího dalekohledu s plně vícenásobnou povrchovou úpravou ED ve spojení s hranoly BAK4 Porro poskytuje mimořádně čistý a mimořádně ostrý obraz. Nastavením 9násobného zvětšení se realizuje podobně jasný obraz jako u dalekohledů na noční lov. Při 27násobném zvětšení jsou stále patrné ty nejjemnější detaily, které jsou často hůře zastoupeny dokonce i dalekohledy s delšími ohniskovými vzdálenostmi.