Vylepšená verze vařiče BioLite Campstove2+

Vylepšená verze vařiče BioLite Campstove2

Proměňte oheň na elektřinu pomocí oceňovaného vařiče BioLite. Patentovaná technologie spalování vytváří vír bezkouřových plamenů pro přenosný táborák, který dokáže současně připravit jídlo i nabít Vaši výbavu. 

Nechávejte plynové kanystry za sebou a využijte potenciál dřeva a větviček kolem Vás. Biolite Campstove se dodává v samostatné verzi, nebo iv rozšířené s přídavným příslušenstvím jako Portable Grill, KettlePot a CoffeePress. 

BioLite má za cíl energii Energy Everywhere™ s revolučními produkty, které mění způsob, jakým vaříme, nabíjíme a osvětlujeme naše životy mimo síť. Jsme tým inženýrů a designérů, operátorů a analytiků, vypravěčů a evangelistů, kteří věří, že pokročilé technologie postavené na udržitelných obchodních praktikách mají velmi změnit svět. Náš jedinečný obchodní model Parallel Innovation spojuje potřeby rodin žijících v energetické chudobě s vášní outdoorových nadšenců, kteří posouvají hranice života venku a na cestách.

Naši zakladatelé, Jonathan a Alec, setkali se ve Smart Design v New Yorku, kde se rychle spojili se zájmem o udržitelný design. Alec, frustrovaný tím, že téměř všechna účinná kempingová kamna jsou potřebná fosilní paliva, dostal nápad na kamna na dřevo schopná využívat vlastní tepelnou energii ke zlepšení spalování. Jonathan, vášnivý táborník, rychle přenesl své inženýrské vzdělání na stůl a oba zahájili proces návrhu. Nespočet noci, víkendů a prototypů později se zrodil BioLite CampStove: přenosný sporák na biomasu, který využíval termoelektriku k vytvoření bezkouřového ohně při nabíjení osobních zařízení.