Minelab slaví 35 let

Od roku 1984, kdy díky Bruce Candymu firma vnikla, ušel Minelab pořádný kus cesty. Již od svého založení se vždy soustředil především na vývoj nových technologií a posouvání lidského poznání v této oblasti. Na tom jednoznačně nese svůj podíl právě zakladatel společnosti Bruce Candy, který byl profesně inovativní fyzik a nikdy ho nebavilo jít stejnou vyšlapanou cestičkou. I díky tomu Minelab začal používat multifrekvenční technologie již od začátku 90 let a v současnosti vlastní obrovské množství patentů napříč celý oborem.

V současnosti ve společnosti pracuje takřka 100 inženýrů, kteří vždy pracují na více projektech najednou. Minelab si zakládá na tom, že všechny přístroje které pouští na trh jsou nejenom skvělými detektory, ale jsou také dokonale odladěné. Na testování se podílí po celém světě několik skupin, z niž jednou je i naše parta na LP, která se podílela třeba na předvýrobním testování detektorů Equinox 900 a Manticore, vývoji hloubkového režimu DP atd.

Minelab dnes podniká ve 150 zemích světa a je to světová jednička jak v detektorech kovů tak ve vývoji technologii v oboru a to již po dlouhou řadu roků.

Lovecpokladu.cz je hrdý na to, že již takřka 17 let můžeme společnost Minelab reprezentovat v České a Slovenské republice a zároveň provádíme servis jak pro zákazníky od nás, tak i pro většinu zemí Evropské unie.

V rámci 35 let výročí Minelabu, jsou k dispozici tyto 4 následující sety. Především Manticore s 15“ cívkou v hodnotě takřka 10 000 kč zdarma, je myslíme hodně důstojný dárek. :)

Detektor kovů Minelab Manticore hloubkový set

V ceně detektoru je zdarma hloubková cívka 15" v hodnotě 9 490 kč s DPH
Odkaz na detektor: Minelab Manticore hloubkový set

Detektor kovů Minelab Manticore

V ceně detektoru je zdarma je dohledávací detektor Minelab Pro Find 40 v hodnotě 3 590 kč s DPH
Odkaz na detektor: Minelab Manticore

Detektor kovů Minelab Equinox 900 hloubkový set

V ceně detektoru je zdarma hloubková cívka 15" v hodnotě 6 900 kč s DPH
Odkaz na detektor: Minelab Equinox 900 hloubkový set

Detektor kovů Equinox 900

V ceně detektoru je zdarma je dohledávací detektor Minelab Pro Find 40 v hodnotě 3 590 kč s DPH
Odkaz na detektor: Detektor kovů Minelab Equinox 900

Všechny detektory kovů Minelab najdete zde: Detektory kovů Minelab