Ďalekohľad Futurus 8-24x50

Kód: 17349
4 433 Kč 3 694,17 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Ďalekohľad Futurus 8-24x50

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garance bezpečného nákupu
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
Více než 15 let zkušeností
Vrácení do 30 dnů
Vrácení do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

Ďalekohľad Futurus 8-24x50

Futurus 8-24x50 je ďalekohľadom s novým patentovaným mechanizmom ovládanie zväčšenia. Ďalekohľad odporúčame všetkým kto nechce byt obmedzený konštantným zväčšením ďalekohľadov a chce vidieť viac ako na blízku tak aj na veľkú vzdialenosť.

 

Podrobný popis

 

  • Skleněna optika s antireflexní úpravou "TRUE COLOR"
  • Velké zvětšení
  • Stabilní mechanika
  • Systém krytů "ECLIPSE"
  • Pogumovaný povrch
 koment

Tento dalekohled doporučujeme všem kdo nechce byt omezen konstantním zvětšením dalekohledů a chce vidět vice jak na blízkou tak i na velkou vzdálenost. Futurus 8-24x50 je dalekohledem kombinujícím nejlepší vlastnosti dalekohledu řady Futurus s širokým rozsahem zvětšení. Porro optický systém dalekohledu s plnou vícevrstevnou antireflexní úpravou optických elementů poskytuje kvalitní obraz. Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Ergonomický tvar, inovovaný systém výklopných krytek objektivu a celogumová povrchová úprava těla zdůrazňují vysokou kvalitu dalekohledu.

 

Technické parametry

Zvětšení: 8-24x
Průměr objektivu: 50 mm
Zorné pole: 70-36.3 m/1000m
Zorný úhel: 4-2.2°
Oční reliéf: 15mm
Průměr výstupní pupily: 6.25-2.08mm
Nejkratší ostřící vzdálenost: 10m
Rozměry: 197x217x70mm
Hmotnost: 1.1kg


Přednosti

 

Zoom  
 zoom 8-24x50 Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Tělo dalekohledu je vyrobeno z moderních nárazuvzdorných kompozitních materiálu. Gumové obložení a těsnicí kroužky chrání dalekohled před prachem, nečistotami, vlhkem a sněhem.
   
Optika  
 optika Optické komponenty dalekohledu – čočky a hranoly – vyrobeny z optického skla výší jakostní třídy a jsou opatřený multistrukturální hořčíkovou antireflexní vrstvou dle novější technologie True Color™, zabezpečující perfektní světelnost obrazu, výborné barevné podání, zachovaní jasu a kontrastnosti obrazu i v krajích zorného pole.
   
Kryty  
 kryty dalekohledu Kryty objektivu Eclipse™ jsou pevně spojeny s tělem dalekohledu, což vylučuje jejich ztrátu a bezpečně chrání čočky před poškozením a znečištěním. V otevřeném stavu se kryty vyklápí a těsně doléhají na tělo dalekohledu čímž nepřekáží a zvyšují komfort pro pozorovatele. Kryty okulárů chrání oči pozorovatele před bočním rušivým osvětlením čímž zvyšují kvalitu obrazu. V případě potřeby kryty okulárů mohou byt rychlé odstraněny.


Komplet

 

 
  • Futurus 8-24x50
  • Čisticí hadřík
  • Brašna
  • Návod
  • Záruční list


Obrázky

dalekohled Futurus 8-24x50

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: