Biopalivové briketky do CampStove 2

Kód: BL26
296 Kč 246,67 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garance bezpečného nákupu
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
Více než 15 let zkušeností
Vrácení do 30 dnů
Vrácení do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

Biopalivové briketky Drevené briketky do CampStove 2,   Vydajte sa na dlhé horenie s touto prémiovou zmesou všetkých prírodných briketiek z tvrdého dreva, ktoré sú bezpečné pre potraviny.     VLASTNOSTI Jedno vrecko poskytuje dve hodiny varenia s minimálnym doplňovaním paliva Poskytuje horúci silný oheň na varenie jedál alebo použitie ako jednoduchá záloha pri kempovaní vo vlhkom prostredí Na použitie s BioLite CampStove  Vyrobené v USA   MATERIÁLY  - Prémiová zmes tvrdého dreva HMOTNOSŤ  - 2,20 libier (1 000 g) CELKOVÁ DOBA HORENIA - 2 hodiny KAPACITA VARU - 15 l (počas 2-hodinového horenia) CELKOVÁ DOBA HORENIA - 2 hodiny   ODPORÚČANÉ NA POUŽITIE S  - BioLite CampStove, BioLite CookStove LEN NA VONKAJŠIE POUŽITIE  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BioLite má za cíl energii Energy Everywhere™ s revolučními produkty, které mění způsob, jakým vaříme, nabíjíme a osvětlujeme naše životy mimo síť. Jsme tým inženýrů a designérů, operátorů a analytiků, vypravěčů a evangelistů, kteří věří, že pokročilé technologie postavené na udržitelných obchodních praktikách mají velmi změnit svět. Náš jedinečný obchodní model Parallel Innovation spojuje potřeby rodin žijících v energetické chudobě s vášní outdoorových nadšenců, kteří posouvají hranice života venku a na cestách.

Naši zakladatelé, Jonathan a Alec, setkali se ve Smart Design v New Yorku, kde se rychle spojili se zájmem o udržitelný design. Alec, frustrovaný tím, že téměř všechna účinná kempingová kamna jsou potřebná fosilní paliva, dostal nápad na kamna na dřevo schopná využívat vlastní tepelnou energii ke zlepšení spalování. Jonathan, vášnivý táborník, rychle přenesl své inženýrské vzdělání na stůl a oba zahájili proces návrhu. Nespočet noci, víkendů a prototypů později se zrodil BioLite CampStove: přenosný sporák na biomasu, který využíval termoelektriku k vytvoření bezkouřového ohně při nabíjení osobních zařízení.