BioLite SolarPanel 5+

Kód: BL21
2 192 Kč 1 826,67 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garance bezpečného nákupu
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
Více než 15 let zkušeností
Vrácení do 30 dnů
Vrácení do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

BioLite SolarPanel 5+ 5W solárny panel so vstavanou batériou   Získajte maximum zo slnka s ľahkým a prenosným BioLite SolarPanel 5+. Vďaka systému Optimal Sun System od BioLite vás integrované slnečné hodiny nasmerujú k slnku, aby zachytili priame lúče, zatiaľ čo 360-stupňový stojan zjednodušuje umiestnenie na nerovnom teréne. Zabudovaná batéria s kapacitou 3 200 mAh ukladá energiu na neskôr, čo vám umožní nabíjať zariadenia, keď to najviac potrebujete. Napájajte telefóny, tablety a zariadenia BioLite s týmto ultratenkým 5-wattovým panelom. 5 wattov použiteľného výkonu cez USB výstup 360-stupňový stojan so systémom Optimal Sun System Integrovaná 3 200 mAh palubná batéria Rozmery: 10,12” x 8,19” x 0,94” Hmotnosť: 13,76 oz Palubné úložisko napájaniaModel 5+ je vybavený vstavanou 3 200 mAh batériou, takže si môžete generovať a nabíjať vo svojom vlastnom čase. Prednabite si doma, aby ste mali náskok pri napájaní. Výkon v reálnom čase5W, vysokoúčinný monokryštalický solárny panel. Minimalistické materiály pomáhajú rozptyľovať teplo a maximalizujú efektivitu panelov.   HMOTNOSŤ  13,76 oz (390 g) ROZMERY 10,12 x 8,19 x 0,94" (257 x 208 x 24 mm). Hĺbka len panelu: 0,26" (6,6 mm) TYP BUNKY Monokryštalický VSTUPY A VÝSTUPY Micro USB vstup; USB výstup ODOLNÉ VOČI POČASIU IPX4 VÝSTUPNÝ VÝKON 5 wattov za hodinu pri špičkovom slnku BATÉRIA 3200 mAh Li-on, 8 Wh   Video BioLite SolarPanel 5+   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BioLite má za cíl energii Energy Everywhere™ s revolučními produkty, které mění způsob, jakým vaříme, nabíjíme a osvětlujeme naše životy mimo síť. Jsme tým inženýrů a designérů, operátorů a analytiků, vypravěčů a evangelistů, kteří věří, že pokročilé technologie postavené na udržitelných obchodních praktikách mají velmi změnit svět. Náš jedinečný obchodní model Parallel Innovation spojuje potřeby rodin žijících v energetické chudobě s vášní outdoorových nadšenců, kteří posouvají hranice života venku a na cestách.

Naši zakladatelé, Jonathan a Alec, setkali se ve Smart Design v New Yorku, kde se rychle spojili se zájmem o udržitelný design. Alec, frustrovaný tím, že téměř všechna účinná kempingová kamna jsou potřebná fosilní paliva, dostal nápad na kamna na dřevo schopná využívat vlastní tepelnou energii ke zlepšení spalování. Jonathan, vášnivý táborník, rychle přenesl své inženýrské vzdělání na stůl a oba zahájili proces návrhu. Nespočet noci, víkendů a prototypů později se zrodil BioLite CampStove: přenosný sporák na biomasu, který využíval termoelektriku k vytvoření bezkouřového ohně při nabíjení osobních zařízení.