BioLite SiteLight

Kód: BL5
531 Kč 442,50 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garance bezpečného nákupu
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
Více než 15 let zkušeností
Vrácení do 30 dnů
Vrácení do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

   BioLite SiteLight  Prielom vo vonkajšom osvetlení, okamžite si môžete vytvoriť baldachýnové osvetlenie.   Priblížte hviezdy trochu bližšie s touto konšteláciou svetiel, ktorá je navrhnutá na jednoduché a okamžité nastavenie. SiteLight String, ktorý obsahuje štyri svetlá na jeden reťazec, dokáže osvetliť chodníky, kempingy a stany 150 lúmenmi okolitého svetla. Sada na 10 stôp káblu a dá sa spojiť, napájajte ho pomocou BioLite lampášov alebo cez akýkoľvek USB zdroj s priloženým adaptérom. 4x LED reťazové svetlo - 150 Lm spolu Reťazový výstup - pripojenie ďalších reťazových svetiel Káblové stabilizátory pre presné horné zaostrené svetlo Hmotnosť: 2,5 oz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BioLite má za cíl energii Energy Everywhere™ s revolučními produkty, které mění způsob, jakým vaříme, nabíjíme a osvětlujeme naše životy mimo síť. Jsme tým inženýrů a designérů, operátorů a analytiků, vypravěčů a evangelistů, kteří věří, že pokročilé technologie postavené na udržitelných obchodních praktikách mají velmi změnit svět. Náš jedinečný obchodní model Parallel Innovation spojuje potřeby rodin žijících v energetické chudobě s vášní outdoorových nadšenců, kteří posouvají hranice života venku a na cestách.

Naši zakladatelé, Jonathan a Alec, setkali se ve Smart Design v New Yorku, kde se rychle spojili se zájmem o udržitelný design. Alec, frustrovaný tím, že téměř všechna účinná kempingová kamna jsou potřebná fosilní paliva, dostal nápad na kamna na dřevo schopná využívat vlastní tepelnou energii ke zlepšení spalování. Jonathan, vášnivý táborník, rychle přenesl své inženýrské vzdělání na stůl a oba zahájili proces návrhu. Nespočet noci, víkendů a prototypů později se zrodil BioLite CampStove: přenosný sporák na biomasu, který využíval termoelektriku k vytvoření bezkouřového ohně při nabíjení osobních zařízení.