BioLite FlexLight

Kód: BL7
370 Kč 308,33 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

FlexLight je prenosné, ohybné svetlo pre rýchle pripojenie k USB 

Detailní informace

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garance bezpečného nákupu
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
Více než 15 let zkušeností
Vrácení do 30 dnů
Vrácení do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

BioLite FlexLight 

FlexLight je prenosné, ohybné svetlo pre rýchle pripojenie k USB Či už potrebujete osvetliť plochu na varenie,  alebo priestor Portable GrillFlexLight je rýchly a jednoduchý spôsobako zabezpečiťfunkčné osvetlenie. 

Technické špecifikácie:

  • kliknite na zapnutie / kliknite na vypnutie / podržte na zapnutie nastavenia intenzity osvetlenia na požadovanú úroveň
  • flexibilný krk na rôzne úlohybez toho aby ste museli presúvať zdroj energie
  • pracuje s akýmkoľvek USB portomvrátane BioLite CampStove a Basecamp
  • požiaduje veľmi malé množstvo energieveľké svetlo pri výpadkoch elektriny

Dĺžka: 40,64 cm
Hmotnosť: 51 g
Lúmen: 100 Lm
USB1,25W (5V, 0.25A)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BioLite má za cíl energii Energy Everywhere™ s revolučními produkty, které mění způsob, jakým vaříme, nabíjíme a osvětlujeme naše životy mimo síť. Jsme tým inženýrů a designérů, operátorů a analytiků, vypravěčů a evangelistů, kteří věří, že pokročilé technologie postavené na udržitelných obchodních praktikách mají velmi změnit svět. Náš jedinečný obchodní model Parallel Innovation spojuje potřeby rodin žijících v energetické chudobě s vášní outdoorových nadšenců, kteří posouvají hranice života venku a na cestách.

Naši zakladatelé, Jonathan a Alec, setkali se ve Smart Design v New Yorku, kde se rychle spojili se zájmem o udržitelný design. Alec, frustrovaný tím, že téměř všechna účinná kempingová kamna jsou potřebná fosilní paliva, dostal nápad na kamna na dřevo schopná využívat vlastní tepelnou energii ke zlepšení spalování. Jonathan, vášnivý táborník, rychle přenesl své inženýrské vzdělání na stůl a oba zahájili proces návrhu. Nespočet noci, víkendů a prototypů později se zrodil BioLite CampStove: přenosný sporák na biomasu, který využíval termoelektriku k vytvoření bezkouřového ohně při nabíjení osobních zařízení.